Dział Ewidencji i Świadczeń - Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu


Dział Ewidencji i Świadczeń

Nazwisko i imię
Stanowisko
Telefon, e-mail Zakres wykonywanych zadań Pokój
Palcat Katarzyna
Kierownik Działu Ewidencji
i Świadczeń
68 432 67 53
palcat@pup.zagan.pl
Nadzór nad działem 4
Chomont Magdalena
Inspektor
68 432 67 82
chomont@pup.zagan.pl
Zatrudnianie cudzoziemców
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
P, T, U, W, Y, Z, Ż, Ź
4
Krzyślak Elżbieta
Starszy Inspektor Powiatowy
68 432 67 54
wilk@pup.zagan.pl
Ubezpieczenia społeczne osób bezrobotnych 5
Schleiss Józefa
Starszy Inspektor Powiatowy
68 432 67 52
schleiss@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
H, I, J, K, L, Ł, M, N, O
6
Kozińska Magdalena
Inspektor
68 432 67 56
kozinska@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
A, B, C, D, E, F, G, R, S, Ś
16
Magdalena Rybińska
Starszy referent
68 432 67 68
rybinska@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
A, B, C, D, E, F, G, R, S, Ś
16

Dział Ewidencji i Świadczeń - Filia w Szprotawie

Malicka Renata
Starszy Inspektor Powiatowy
68 432 67 31
malicka@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
I, J, K
1
Praczyk Henryka
Inspektor Powiatowy
68 432 67 32
praczyk@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
S, Ś, T, U, W, Y, Z, Ż, Ź
2
Siwicka Jolanta
Inspektor powiatowy
68 432 67 33
siwicka@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
A, B, C, Ć, D, E, F, G, H
3
Dribczak Roman
Starszy Inspektor Powiatowy
68 432 67 35
dribczak@pup.zagan.pl
Obsługa zgodnie z literą nazwiska
L, Ł, M, N, O, P, R
5
Frankiewicz Edyta
Referent
68 432 67 44
frankiewicz@pup.zagan.pl
Ubezpieczenia społeczne osób bezrobotnych,
prowadzenie archiwum
14

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę