Centrum Aktywizacji Zawodowej - Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu


Centrum Aktywizacji Zawodowej

OBSŁUGA PRACODAWCÓW
Nazwisko i imię
Stanowisko
Telefon, e-mail Zakres wykonywanych zadań Pokój
Pajdosz Maria
Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej
68 432 67 74
pajdosz@pup.zagan.pl
Nadzór nad działem
Przyjmowanie ofert pracy
21
Balawajder Katarzyna
Pośrednik pracy
68 432 67 76
balawajder@pup.zagan.pl
Przyjmowanie ofert pracy 22
OBSŁUGA OSÓB BEZROBOTNYCH
Nazwisko i imię
Stanowisko
Telefon, e-mail Obsługa osób bezrobotnych według litery nazwiska Pokój
Figler Joanna
Pośrednik pracy
68 432 67 81
figler@pup.zagan.pl
A,B, M, O, Z, Ż, Ź 24
Materna - Łukasik Joanna 
Doradca zawodowy
68 432 67 72
materna-lukasik@pup.zagan.pl
K 23
Katarzyna Korcz
Doradca zawodowy - stażysta
68 432 67 75
korcz@pup.zagan.pl
C, Ć, L, Ł, N, R 23
Gajusz Iwona
Pośrednik pracy - stażysta
68 432 67 70 J, P, S, Ś 26
Grabowska Katarzyna
Pośrednik pracy 
68 432 67 78
grabowska@pup.zagan.pl
D, E, F, G, H, I, T, U, W, Y 26
FILIA W SZPROTAWIE
Nazwisko i imię
Stanowisko
Telefon, e-mail Obsługa osób bezrobotnych według litery nazwiska Pokój
Zdebelak Krystyna
Doradca zawodowy
68 432 67 36
zdebelak@pup.zagan.pl
E, F, K, U, Y, Z, Ż, Ź 6
Matczak - Jabłońska Greta
Specjalista ds. rozwoju zawodowego
68 432 67 38
matczak-jablonska@pup.zagan.pl
N, S, Ś, T, W 8
Sawa Anna
Pośrednik pracy
68 432 67 39
sawa@pup.zagan.pl
C, Ć, D, L, Ł, O, P, R 9
Mikoda Alicja
Pośrednik Pracy
 68 432 67 34
 mikoda@pup.zagan.pl
A, B, G, H, I, J, M 9


 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę